Kategorie obchodu

Vyhledávání

Nový eshop

Vážení zákazníci, spustili jsme novou verzi eshopu a z důvodu nového zákona o GDPR Vás prosíme o novou registraci, děkujeme.

Zákazník

Filtr položek

Firma Procházka

Již skoro 20 let prodáváme topenářský, instalatérský a plynařský materiál.

Dále nabízíme kotle (na tuhá paliva, plynové a elektro), krbová kamna, krbové vložky, krbové nářadí a koše, kouřovody, bojléry, radiátory deskové, radiátory koupelnové, čerpadla, domácí vodárny, expanzomaty, sprchové kouty, sprchové boxy, vany, sprchové vaničky, sanitární keramiku, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, koupelnové doplňky, dřezy, volně stojící sporáky, vestavné spotřebiče, digestoře, zahradní hadice, zahradní program, vanová dvířka a větrací mřížky, silikony Sanitární, montážní pěny a mnoho dalších výrobků v oblasti topení, vody, plynu a koupelen. To vše od významných českých a zahraničních výrobců.

Tradice

Po mnohaleté zkušenosti v tomto oboru s prací v zahraničí přišla myšlenka pro otevření specializované prodejny se zaměřením na topenářský, instalatérský a plynařský materiál, dále pak na vybavení koupelen. Otevření této prodejny se uskutečnilo 8. srpna 1999 v Jablonném v Podještědí, ul. Zdislavy z Lemberka 331. Po úspěšných pěti letech fungování této prodejny se zrodila myšlenka o rozšíření působiště a to v podobě otevření pobočky v jiném městě. Po pečlivém zvážení a výběru padla volba na otevření nové prodejny v Novém Boru, ul. Černá 73. Tato prodejna se otevřela přesně po šesti letech po otevření prodejny v Jablonném v Podještědí, a to dne 8. srpna 2005. Pobočka v Novém Boru byla uzavřena v roce 2015 z důvodu vysokých nákladů.

V současné době prodejna v Jablonném v Podještědí nabízí široký sortiment zboží a s jeho výběrem vám pomohou a poradí zkušení prodavači.

Těšíme se na vaši návštěvu.