Vyhledávání

Upozornění

Spustili jsme novou verzi eshopu a z důvodu nového zákona o GDPR Vás prosíme o novou registraci, děkujeme.

Zákazník

Firma Procházka

Již 20 let prodáváme topenářský, instalatérský a plynařský materiál, dále pak vybavení koupelen.

Dále nabízíme kotle (na tuhá paliva, plynové a elektro), krbová kamna, krbové vložky, krbové nářadí a koše, kouřovody, bojléry, radiátory deskové, radiátory koupelnové, čerpadla, domácí vodárny, expanzomaty, sprchové kouty, sprchové boxy, vany, sprchové vaničky, sanitární keramiku, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, koupelnové doplňky, dřezy, volně stojící sporáky, vestavné spotřebiče, digestoře, zahradní hadice, zahradní program, vanová dvířka a větrací mřížky, silikony Sanitární, montážní pěny a mnoho dalších výrobků v oblasti topení, vody, plynu a koupelen. To vše od významných českých a zahraničních výrobců.

 

Tradice

Po mnohaleté zkušenosti v tomto oboru s prací v zahraničí přišla myšlenka pro otevření specializované prodejny se zaměřením na topenářský, instalatérský a plynařský materiál, dále pak na vybavení koupelen. Otevření této prodejny se uskutečnilo 8. srpna 1999 v Jablonném v Podještědí, ul. Zdislavy z Lemberka 331. S nástupem internetu přišla i myšlenka zprovoznit prodej přes internet, takže v roce 2012 jsme zprovoznily nový eshop a prodáváme naše zboží i přes náš eshop, samozřejmě za zvýhodněné ceny než na naší kamenné prodejně.

V současné době prodejna v Jablonném v Podještědí nabízí široký sortiment zboží a s jeho výběrem vám pomohou a poradí zkušení prodavači.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.